Skip to main content

Je workshop

in

2023

Afgelopen weken zijn enkele plekken vrijgekomen voor later dit jaar.

Je kunt nu als eerste kiezen. Check je agenda, bel je dierbaren en reserveer jouw plek!

Een uitstapje naar Maastricht kun je nu combineren met een workshop glas in lood. Je leert alles over het ambacht, krijgt de lekkerste vlaai en gaat naar huis met je eigen werk.

Kiezen maar!

Altijd al eens willen leren?

Je reist af naar het diepe zuiden, omgeven door kerken en achterzijdes van eeuwenoude huizen leer je alles over dit ambacht.

Zie ik je in Maastricht?

Mooie dag, Guido

Mogelijke vragen

Hoe boek ik een workshop?

  • Per dagdeel zijn er 5 of 6 plaatsen beschikbaar
  • Kies de gewenste datum
  • Vul je gegevens in en klik op ‘afhalen in Maastricht’
  • Na boeking krijg je een bevestigingsmail met daarin de geboekte datum + aantal personen
  • Workshops starten om 10:00u (ochtend) of 15:00u (middag)
  • Check de exacte starttijd bij de gekozen datum
  • Duur van de workshop: 4 uur
  • De workshops vinden plaats in het centrum van Maastricht
  • Prijs is inclusief materiaal, drinken en genoeg lekkers te eten
  • Zo’n twee weken voorafgaand aan de workshop ontvang je alle benodigde informatie per mail

2023

Liever in de avond?

Glas-in-loaded-with-tunes.

Voor vriendengroepen van 4 tot 6 personen, een besloten workshop in de avond van 18.30 tot 22.30u. Op de achtergrond majestueuze tunes, op je werkbank je eigen werk in lood. Bourgondisch goed verzorgd voor een fijne avond samen.

Per persoon € 119,- // een datum wordt in overleg bepaald // interesse?

Alle details!
Glazenier

Guido Dilweg

Altijd pleisters in huis. Ik maak alleen nog maar vrij werk, geen maatwerkopdrachten.

Het glazeniersambacht is een ambacht waar je je vaak voor in de vingers moet snijden (padumtsss), om het onder de knie te krijgen. In 2015 begon ik met snijden, in 2018 jaar zag De Glazerij het licht. Naast glas in lood worden vernieuwende combinaties van materialen gemaakt om ooglust te creëren.  Meer zie je op Instagram.

Vragen? Bel gerust: 0031-6-54653264

Bekijk de Sissy-Boy mini-docu
Combineer!

Na je workshop..

Loop je de direct de Markt op en stap je in het bourgondische leven. Flaneer langs de terrassen (of ga er zitten ;) en geniet van de gastronomie die Maastricht te bieden heeft. Tijdens de workshop zal ik je zeker nog wat tips delen voor de mooiste plekken in Maastricht.

De leukste spots!